Şartlar & Koşullar

Koşullar ve şartlar

www.123Nargile.com web sitesine erişerek ve onu kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız: 
Bu web sitesinin her sayfasının ve sayfa gruplarının içeriği, içeriğin düzeni ve seçimi, aksi belirtilmedikçe, tümüyle 123Nargile’ye aittir. 
Her hakkı saklıdır. 
Kişisel kullanım için bilgisayarınızda 123Nargile web sitesinden alıntılar saklayabilir ve bunların kopyalarını yazdırabilirsiniz. Bu sitenin, 123Nargile’nin yazılı izni olmaksızın, tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır. 123Nargile ve bağlı kuruluşları, sitemize erişmenize aracı olan web siteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz web sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. 123Nargile ve bağlı kuruluşları, başka bir web sitesinde kullanılan içerik ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

Güvenlik Politikası  

123Nargile, web sitemize yapılan tüm ziyaretlere, hizmet ve ürünlerimize gösterilen ilgiye değer verir. Sitemize yapılan tüm ziyaretleri güvenli hale getirmeye ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bize sunulan her türlü kişisel bilgi, size yardımcı olmamız için kullanılır. 
Bu bilgileri kullanma yöntemlerimiz: 
Bilgiler, bilgi taleplerini yerini getirirken ve ilgili bilgiyi verirken, bize yardımcı olmaları için toplanır ve saklanır. Sitemize yapılan ziyaretler, sitemizin hangi bölümlerinin ziyaretçilerin daha çok ilgisini çektiğini görmek ve değerlendirmek ve gelecekte bilgilerimizi bu ilgiye daha uygun hale getirmek için takip edilir. Web sitemizi ziyaret edenlerden edindiğimiz hiçbir bilgiyi satmıyoruz. Unutmayın ki web sitemizde
123Nargile’ye ait olmayan diğer web sitelerine linkler olabilir. 123Nargile, bu sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. 


Yasal Sorumluluk
 
Web sitemizde doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir.  Bununla birlikte, genellikle kısa zaman süreleri içinde yüklenen binlerce ürün göz önünde bulundurulduğunda, hiçbir hata olmayacağını garanti etmek mümkün değildir.
123Nargile bu web sitesinin bütünlüğü, yeterliliği veya içeriğinin doğruluğu hakkında hiçbir iddiada bulunmaz, taahhüt veya garanti vermez ve bu web sitesinin içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik için mesuliyet kabul etmez. 

Bu web sitesinin içeriği ve bu web sitesindeki linklerden erişilen diğer web siteleri ile ilgili olarak,
123Nargile veya bağlı kuruluşları, çalışanları ve anlaşmalı kurumları, üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, unvan ve ticarete uygunluk ve belirli bir amaca uygunluk gibi herhangi bir garantiyi ifade veya ima edemezler, resmen açıklayamazlar. Burada açıklanan herhangi bir bilgi, ürün veya işlemin, doğruluğu, bütünlüğü ve kullanışlılığından, kayıp veya hasarlardan, bilgisayar virüsü taşımadığından, bu bilgi, ürün veya işlemin kullanımıyla kişisel hakların ihlal edilmediğinden, doğrudan veya dolaylı olarak, ne 123Nargile ne de bağlı kuruluşları herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez.  
Bu bildiri Türkiye kanunlarına göre yorumlanacak ve uygulanacaktır. 
  
Bu bildirimin herhangi bir hükmü yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olursa, söz konusu hüküm ayrı olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.   

Güncelleme tarihi: 02.07.2017